Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

Gluta Core Zväčšiť

Fitness Authority Gluta Core 400 g

Gluta Core

Starostlivo vyvinutá forma glutamínu pre pokročilých športovcov a pre fanúšikov fitness. Obsahuje najpokročilejšiu formu glutamínu s najsilnejšou zložkou podpory imunity – beta glukán.

Viac detailov

16,90 € s DPH

Je to prvý doplnok, ktorý vám umožní rýchlu regeneráciu svalov po tréningu, doplní stratené zásoby glykogénu a počas nízkokalorickej diéty vám posilní váš imunitný systém!


Gluta core je univerzálne riešenie: základná suplementácia a podpora vášho zdravia v jednom výrobku!

GlutaCore je najlepší glutamínový doplnok, pretože jeho vývoj bol dokonale premyslený. Je určený nielen pre maximálny anabolizmus vášho tela a nárast svalovej hmoty, ale spolu s ostatnými produktmi Core line pôsobí ako silný synergista.

Pridaním vitamínov skupiny B sa zvyšuje biologická dostupnosť a chráni hladinu týchto dôležitých vitamínov pred ich odbúravaním po intenzívnom tréningu. V závislosti na dávke môžete zvýšiť svoju svalovú hmotu, alebo predchádzať katabolickým procesom v tele. Tým zlepšíte regeneráciu po tréningu, posilníte svoj imunitný systém, podporíte funkciu tenkého čreva a detoxikujete organizmus.

Glutamín: stimuluje syntézu svalových bielkovín, reguluje hladinu dusíka, zvyšuje hladinu anabolických hormónov, znižuje katabolizmus počas a po tréningu, zvyšuje kapacitu aeróbnej činnosti, posilňuje imunitný systém, zvyšuje objem svalových buniek v dôsledku zadržiavania vody, pracuje v súčinnosti s kreatínom a zvyšuje jeho anabolický efekt.

Dávkovanie

1 vrchovatú odmerku prášku (7 g) zamiešajte s 150 ml vody. Vypite jednu dávku pred tréningom a druhú ihneď po tréningu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 odmerka (7 g)
Počet dávok v balení: 57
Hodnoty jednej dávky
Vitamín B1 0,45 mg
Vitamín B2 2 mg
Niacin 10 mg
Vitamín B6 1,5 mg
Vitamín B12 3 mcg
L-Glutamine 3 000 mg
N-acetyl-L-glutamine 1 000 mg
Glutamine AKG 1 000 mg
Taurine 1 000 mg
Beta-1,3-glucan 100 mg

Zloženie

L-Glutamín, N-acetyl-L-glutamine alfaketoglutarát, taurín, hydrogenfosforečnan draselný, beta-1,3-glukán, arómy, sladidlo (sukralóza), vitamíny (nikotínamid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, kyanokobalamín), farbivo (Sunset Yellow - môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí).

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a dobre vyváženej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Napísať hodnotenie

Fitness Authority Gluta Core 400 g

Fitness Authority Gluta Core 400 g

Gluta Core

Starostlivo vyvinutá forma glutamínu pre pokročilých športovcov a pre fanúšikov fitness. Obsahuje najpokročilejšiu formu glutamínu s najsilnejšou zložkou podpory imunity – beta glukán.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.