Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

SAA Core Zväčšiť

Fitness Authority SAA Core 150 g

Novo objavený prielom aminokyselín, ktoré množia anabolické reakcie a syntézu v svalových bunkách. Sú vhodné pre športovcov, pretože pomáhajú pri cvičení, odďaľujú únavu, zvyšujú vytrvalosť a fyzickú výkonnosť. Až do nedávna boli SAA používané v tradičnej čínskej medicíne a kozmetike.

Viac detailov

18,90 € s DPH

V súčasnej dobe sa odporúčajú pre športovcov, ktorí sa usilujú o zvýšenie svalovej sily, hmoty a vytrvalosti. Výskumy ukazujú, že SAA pomáhajú telu zachovať vysokú úroveň prirodzeného testosterónu a nízku hladinu kortizolu. Majú tiež široké spektrum antioxidačných vlastností. 

Obsahuje:

  1. L-alanín - je jednou z 22 aminokyselín, ktoré tvoria ľudský proteín. Alanín je neesenciálna aminokyselina, čo znamená, že si ju telo vie vyprodukovať. Toto je kľúčová úloha v cykle glukózy a alanínu medzi tkanivami a pečeňou. Je to tiež dôležité pri tvorbe glukózy z bielkovín a tukov. Dostatočné množstvo alanínu zaisťuje správne fungovanie energetických procesov a to najmä počas intenzívnej fyzickej námahy. 
  2. L-glycín – tiež zaraďujeme do kategórie neesenciálnych aminokyselín. Je dôležitý neurotransmitér, ktorý vytvára pocit pohody a odbúrava stres. Ovplyvňuje syntézu rastového hormónu a uľahčuje zaspávanie. Je potrebný pri tvorbe žlčových kyselín. Je prekurzorom pri tvorbe kreatínu a glutatiónu. Glutatión je najsilnejší antioxidant, ktorý je zodpovedný za správne fungovanie imunitného systému.
  3. L-serín – je taktiež neesenciálna aminokyselina. Hrá dôležitú úlohu pri syntéze svalových bielkovín a sacharidov. Serín je nevyhnutný pre správnu činnosť imunitného systému. Pozitívne ovplyvňuje nervový systém, takže je ideálnym pomocníkom pre fyzicky a psychicky aktívnych ľudí. 
  4. L-valín –je esenciálna aminokyselina, ktorá sa podieľa na syntéze svalových bielkovín ako aj pri energetických procesoch. Uspokojuje energetické potreby najmä počas stresových období, napríklad počas intenzívnej fyzickej námahy. Dopĺňaním valínu, zvyšujeme jeho hladinu v krvi a ten je využitý na ochranu svalovej hmoty a zrýchlenie času potrebného na regeneráciu. Reguluje tiež hladiny neurotransmitérov, čo vedie k oddialeniu únavy pri tréningu. Valín tiež účinne ochraňuje bunky pečene.
  5. L-treonín – je dôležitý pre správne fungovanie nervového systému, podporuje imunitný systém a zažívací trakt. Pozitívne ovplyvňuje sliznicu žalúdka a správnu funkciu pečene. Je tiež nevyhnutný pri syntéze bielkovín a pri tvorbe nových svalových buniek.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku prášku (5 g) s 200 ml vody. Vypite 1 porciu buď pred, v priebehu, alebo po tréningu. V netréningové dni, vypite jednu dávku ráno na lačno.

Tabuľka nutričných hodnôt

Hodnoty jednej dávky: (Príchuť Watermelon)1 odmerka (5 g)
Počet dávok v balení: (300 g) 60
Počet dávok v balení: (150 g) 30
Energetická hodnota 68 kJ/16 kcal
Bielkoviny 4 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
Komplex Amino Acids (alanine, glycine, serine, valine, threonine) 4 125 mg

*denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Silk Aminokyseliny (SAA), arómy, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (červená repa koncentrát v prášku), sladidlo (sukralóza), anti-caking agent (silica).

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Neužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčíte. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Napísať hodnotenie

Fitness Authority SAA Core 150 g

Fitness Authority SAA Core 150 g

Novo objavený prielom aminokyselín, ktoré množia anabolické reakcie a syntézu v svalových bunkách. Sú vhodné pre športovcov, pretože pomáhajú pri cvičení, odďaľujú únavu, zvyšujú vytrvalosť a fyzickú výkonnosť. Až do nedávna boli SAA používané v tradičnej čínskej medicíne a kozmetike.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.