Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

Nanox Beta-Alanín – prášok Zväčšiť

Nanox Beta-Alanín – prášok

Beta-alanín, prášok – výživový doplnok

Beta-alanín od firmy Nanox je v práškovej forme. Je výborným doplnkom kreatínu alebo Nanoproxilu.

Viac detailov

Objednať

18,50 € s DPH

Beta-alanín od firmy Nanox je v práškovej forme. Je výborným doplnkom kreatínu alebo Nanoproxilu. Keď sa naviaže na histidín, výsledkom je tvorba karnozínu. Táto reakcia prebieha vo svaloch za prítomnosti oboch aminokyselín, z ktorých beta-alanín je limitujúcim faktorom. Suplementácia Beta alanínom tak vedie k efektívnej tvorbe karnosinu, látky, ktorá zabezpečuje účinné tlmenie a zníženie obsahu kyseliny mliečnej vo svaloch počas tréningu alebo súťaže.

Niekoľko klinických štúdií ukázalo, že použitie opakovaných dávok 400 mg alebo 800 mg, podávaných v pravidelných intervaloch po dobu až osem hodín, v rozmedzí 4-10 týždňov, sa prejavilo zvýšením koncentrácie karnozínu. Po 10-týždňovej suplementácii bolo zistené zvýšenie intramuskulárneho obsahu karnozínu v priemere na 80,1%.

Výsledky testov preukázali, že beta-alanín je vhodný pre všetkých športovcov, ale predovšetkým pre tie oblasti športu, ktoré sú zamerané na silové a vytrvalostné športové disciplíny. Užívanie beta-alanínu môže vyvolávať nepríjemné pocity ako svrbenie, avšak po čase sa tento pocit stráca.

Dávkovanie

Zmiešať 1 odmerku (asi 2,5 g) beta-alaninu s vodou alebo iným vhodným nápojom. Vypiť 30 minút pred tréningom, najlepšie nalačno. Aj v dňoch bez tréningu sa odporúča užiť 2,5 g beta-alaninu na zníženie prípadného pocitu svrbenia, ktoré môže beta-alanín spôsobovať.

Vhodnosť použitia: Tento produkt obsahuje čistý beta-alanín a je vhodný pre všetky druhy diet.

Tabuľka nutričných hodnôt

Na 100 gNa 2,5 g
Energetická hodnota 1647,3 kJ / 41,2 kJ 393,1 kcal/ 9,8 kcal
Sacharidy 0 g 0 g
Bielkoviny 98,3 g 2,5 g
Tuky 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Sodík 0 g 0 g
Beta alanin 100 g 2,5 g

Zloženie

Beta Alanine, prášok, 100% čistý

Upozornenia: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Musí sa uchovávať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Napísať hodnotenie

Nanox Beta-Alanín – prášok

Nanox Beta-Alanín – prášok

Beta-alanín, prášok – výživový doplnok

Beta-alanín od firmy Nanox je v práškovej forme. Je výborným doplnkom kreatínu alebo Nanoproxilu.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.