Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

BioTech USA Arthro Guard Pack 30 sáčkov Zväčšiť

BioTech USA Arthro Guard Pack 30 sáčkov

VIACÚROVŇOVÁ OCHRANA KĹBOV A KOSTÍ V BALÍČKOCH, CELKOM S 5 TABLETAMI, KAPSULAMI A MÄKKÝMI ŽELATÍNOVÝMI KAPSULAMI V KAŽDOM BALÍČKU.

Viac detailov

Objednať

34,50 € s DPH


Môžete sa spoľahnúť na vaše kĺby a kosti viac, ako si myslíte. BioTech USA Arthro Guard Pack spája silu rôznych látok, aby poskytol 360° starostlivosť. Táto úžasná formula obsahuje 1000 mg glukosamínu, 1000 mg chondroitínu, 1000 mg MSM a 500 mg ľanového oleja. Naviac je tu špeciálna zmes prírodných bylín, obsiahnutá v každom balíčku s hodnotnými zložkami, ako je bromelain alebo boswellia. Arthro Gurad Pack sme obohatili o zinok a mangán, ktoré podporujú normálnu funkciu kostí nie len v kĺboch, ale v celej kostre vášho tela. Naviac sme použili vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, tak ako aj vitamín C, ktorý prispieva k tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek.

1 dávka obsahuje:
• 2 Glucosamine Plus tablety s vysokými dávkami glukosamínu, chondroitínu a MSM
• Multi Herb tableta s 21 rôznymi prírodnými bylinnými extraktami
• multivitamínová kapsula s dôležitými stopovými prvkami, ako sú vitamín C, zinok a mangán
• mäkká želatínová kapsula s ľanovým olejom

Dávkovanie

Odporúča sa užívať 1 balíček denne s vodou po dobu 3 mesiacov. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín.

Zloženie:
Tableta Glucosamine Plus: glukosamín HCl, chondroitín sulfát, metylsulfonilmetán (MSM), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropyl methylcelulóza), polevové činidlo (hydroxypropyl methylcelulóza), protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), kyselina hyalurónová.
Kapsula Multivitamin: extrakt z koreňa zázvoru, kyselina L-askorbová, kapsula (želatina), čistená voda, oxid zinočnatý, d-alfa tokoferol sukcinát, síran manganatý, protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), nosič (oxid kremičitý), farbivo (oxid titaničitý), seleničitan sodný.
Tableta Multi Herb: koreň kurkumy, N-acetyl-L-cysteín, kadidlo (živica z kmeňa stromu Boswellia), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropyl methylcelulóza), arabinogalaktán, kyselina Ralfa lipoová, bromelain, beta-1,3-glukán, žumen (Cissus quadrangularis), objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), polevové činidlo (hydroxypropyl methylcelulóza), echinacea purpurová (koreň), kvercetín, pterostilben, piperín, extrakt z koreňa zázvoru, extrakt z koreňa pohánkovca japonského (Fallopia japonica), extrakt z brusníc čučoriedkových, extrakt z čučoriedok chocholíkatých, extrakt z granátového jablka, protihrudkové činidlá (oxid kremičitý, stearan horečnatý), semienka malín, extrakt z hroznových jadierok, lykopén, luteín.
Kapsula s olejom z ľanových semienok: olej z ľanových semienok, kapsula (želatína), zvlhčovadlo (glycerol), čistená voda.

Napísať hodnotenie

BioTech USA Arthro Guard Pack 30 sáčkov

BioTech USA Arthro Guard Pack 30 sáčkov

VIACÚROVŇOVÁ OCHRANA KĹBOV A KOSTÍ V BALÍČKOCH, CELKOM S 5 TABLETAMI, KAPSULAMI A MÄKKÝMI ŽELATÍNOVÝMI KAPSULAMI V KAŽDOM BALÍČKU.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.