Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

Czech Virus m3/s PUMP Zväčšiť

Czech Virus m3/s PUMP

Ultimátna predtréningovka pre extrémnu svalovú pumpu.

Viac detailov

Objednať

28,50 € s DPH

M3/s PUMP obsahuje 10 perfektných synergicky fungujúcich látok, ktoré sú obsadené v tej najčistejšej forme v optimálnych dávkach (alebo dokonca ešte vyšších, pokiaľ to zákon dovolil) pre najlepšiu pumpu všetkých čias. Oproti ostatným predtréningovkám bez stimulantov, ktoré obsahujú "patentované zloženie" je m3/s PUMP kompletne transparentná. Obsah každej látky je bezprostredne zverejnený. 

Pre fajnšmekrov odporúčame ultimátnu kombináciu - 1 odmerku Beast Virus a 1 odmerku m3/s PUMP.

Účinné látky:

 • Citrulín - v tele sa premieňa na arginín a oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu dokáže citrulín navýšiť hladinu arginínu a NO v tele lepšie ako samotný arginín. Arginín sa v tele ešte ďalej rozkladá, zatiaľčo citrulín je už pripravený k absorbcii a použitiu. Citrulín malát overene zlepšuje energiu a zlepšuje ATP o 35 %.
 • L-ornitín - zosilňuje účinky L-arginínu (logicky aj L-citrulínu) a tvorí synergickú kombináciu pre svalovú pumpu (oxid dusnatý do svalov) a vylučovanie rastového hormónu.
 • AAKG - skladá sa z arginínu a alfaketoglutarátu pre lepšiu anabolizáciu. Prekrvuje svaly a pôsobí synergicky s L-ornitínom a L-lyzínom.
 • L-arginín - vo svojej čistej forme dopĺňa funkciu účinejšieho L-citrulínu a AAKG, zosilňuje spoločne s L-ornitínom a zvyšuje vylučovanie rastového hormónu a zlepšuje prekrvenie svalov.
 • L-lyzín - slúži na produkciu hormónov a enzýmov. Výborne blokuje nežiaduce účinky arginínu a vytvára tak z produktu bezpečnú variantu. Produkty s arginínom bez lyzínu môžu byť potenciálne nebezpečné.
 • Glycerol - extrémne naťahuje vodu do buniek. Viac glycerolu vo vnútri svalových buniek zlepšuje maximálnu pumpu, ktorú chcete zažiť. Tiež viaže viac vody do ciev, čo spôsobuje dilatáciu a zvýšenie vaskularity.
 • Vitamín C - najznámejší antioxidant na svete. Dokáže pomôcť aj s napumpovaním svalov. Vyššia dávka vitamínu C spomaľuje rozklad NO2 a NO3, tým pádom pomáha k ďalšiemu udržaniu svalovej pumpy.
 • Kyselina jablčná - hraje zásadnú rolu pri zlepšovaní celkového svalového výkonu, zmierňuje svalovú únavu po cvičení a oddiaľuje únavu pri ňom.
 • Sabeet® (Beta vulgaris, 20-25:1 extrakt) - obsahuje štandardizované množstvo prírodných nitrátov (2 %). Nitráty sa v tele menia na oxid dusnatý (NO) a zlepšujú prekrvenie a žilnatosť.
 • Extrakt z čierneho pepra BioPerine® (95 % piperín) - zlepšuje absorbciu ostatných látok o 30-2 000 %.

Dávkovanie

 • Normálna dávka - zmiešajte 1 dávku (7,25 g) so 175 ml vody. 
 • Hardcore dávka - zmiešajte 2 dávky (14,5 g) s 350 ml vody - maximálna denná dávka.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť kiwi)7,25 g
Počet dávok v balení: (362 g) 50
Účinné látky v 2 dávkach (14,5 g)
L-citrulín 5 000 mg
L-ornitín 2 000 mg
AAKG 1 000 mg
L-arginín 1 000 mg
L-lyzín 1 000 mg
Glycerol 1 000 mg
Vitamín C 500 mg
Kyselina jablčná 250 mg
Sabeet® extrakt z repy 250 mg
BioPerine® extrakt z čierneho pepra 5 mg

Zloženie

L-citrulín, L-ornitín, aróma (kiwi), glycerol monostearát, L-arginín alfa ketoglutarát, L-arginin báza, L-lyzín HCl, kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, DL-kyselina jablčná, Sabeet® repa obecná (beta vulgaris, kořen, 20-25:1 extrakt), sladidlá ( steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia, prírodného pôvodu), sukralóza), BioPerine® - extrakt z čierneho pepra (95% piperín).

Informácie pre alergikov

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, rybí olej a orechy.

Upozornenie

Nie je určené pre deti, osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje dopingové látky. Skladujte na suchom mieste pri teplotách do 25 °C mimo priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym použitím alebo skladovaním. Výrobok neslúži ako náhrada za pestú stravu. Neprekračujte odporúčannú dennú dávku. Pred užívaním sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Všetky látky produktu sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba sa vykonáva v spoločnosti s viac ako 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastným certifikátom kvality EN ISO 9001 a 22000.

Napísať hodnotenie

Czech Virus m3/s PUMP

Czech Virus m3/s PUMP

Ultimátna predtréningovka pre extrémnu svalovú pumpu.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.