Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

Amix Anabolic Monster Whey Zväčšiť

Amix Anabolic Monster Whey

Anabolic Monster Whey je proteín s vysokou biologickou hodnotou a vysokým obsahom BCAA!

Viac detailov

Objednať

31,20 € s DPH

Unikátny proteín, ktorý je typický výbornou chuťou, a veľmi rýchlou rozpustnosťou. Obsahuje 80% čistého proteínu, zloženého z Triple Whey Matrixu (srvátkový koncentrát, CFM srvátkový izolát a srvátkový hydrolyzát), micelárneho kazeinu a aminokyselín derivovaných z hovädzieho proteínového izolátu. Tento vyvážený komplex zaisťuje vysokú biologickú hodnotu s vysokým obsahom nejdôležitejších aminokyselín BCAA & L-Glutamínu. Amix™ Monster Whey Protein naviac obsahuje unikátnu zložku Pep-Form™ (peptidy leucínu) a voľnú formu L-leucínu pre znásobenie anabolického efektu. Amix™ Monster Whey Protein nepretržito udržuje vaše svaly naplnené esenciálnymi aminokyselinami, které sú potrebné na rast pevných a silných svalov. Amix™ Monster Whey Protein taktiež pomôže zastaviť katabolické procesy a naštartovať proteinovú syntézu vo vašom tele.

Dávkovanie

1 odmerku (33 g) Amix™ Monster Whey Protein rozmiešajte v 200 ml vody alebo nízkotučného mlieka. V závislosti na dennej potrebe bielkovín užívajte 2 - 3 dávky denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 odmerka (33 g)
Počet dávok v balení: 66
Hodnoty v 100 g
Bielkoviny 80 g
Sacharidy 2,6 g
z toho cukry < 1 g
Tuky 1,8 g
z toho nasýtené < 1 g
Soľ < 1 g
Vápnik 220 mg
Draslík 140 mg
Fosfor 285 mg
Pep-Form - Leucine Peptides 2 000 mg
Amix Phospho Matrix 1 500 mg
di-Calcium Phosphate, di-Potassium Phosphate
Pure L-Leucine 1000 mg
Pure L-Tryptophan 500 mg
DigeZyme Multi-Enzyme Complex 100 mg

Zloženie

Amix ™ Triple Whey Matrix (za studena vyrobený srvátkový bielkovinový koncentrát, srvátkový bielkovinový izolát CFM s bielkovinovými frakciami, srvátkový bielkovinový hydrolyzát), aminokyseliny derivované z hovädzej bielkoviny, micelárny kazeín, kakaový prášok, hydrogénfosforečnan vápenatý, hydrogénfosforečnan draselný, stabilizátory: xantanová a guarová guma, emulgátor: sójový lecitín, aróma : prírodná a prírodne identické, sladidlá: sukralóza Splenda a acesulfam-K, multienzymový komplex DigeZyme (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, proteáza).

Upozornenie

Alergénové upozornenie: Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, orechy a arašidy. 

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladujte v suchu pri teplote do 25 OC, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.

Napísať hodnotenie

Amix Anabolic Monster Whey

Amix Anabolic Monster Whey

Anabolic Monster Whey je proteín s vysokou biologickou hodnotou a vysokým obsahom BCAA!

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.