Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

Nanox Conquest V6

Conquest V6® – rozpustný prášok na prípravu nápoja

Výživový doplnok na báze proteínov, so sladidlom.

Conquest V6® obsahuje nový vysoko hodnotný izolát rastlinných proteínov získaných zo žltých hráškov zahustených na čistý 90% proteínový prášok. Vzhľadom na jedinečnú extrakciu a čistotu procesu je výrobok veľmi ľahko rozpustný, ľahko stráviteľný a dosahuje vysokú rýchlosť absorpcie.

Viac detailov

Objednať

26,50 € s DPH

Veľmi čistý proteínový izolát s optimalizovaným profilom amínokyselín.

– bez alergénov
– bez laktózy
– bez cukru
– bez gluténu
– bez živočíšnych zložiek

 Unikátny profil amino – kyselín:

Conquest V6® spĺňa takmer všetky schopnosti esenciálnych aminokyselín s obzvlášť vysokým obsahom lyzínu a arginínu. Úroveň aminokyselín s rozvetveným reťazcom (leucín, izoleucín, valín) v produkte je vyšší ako u iných rastlinných bielkovín, a je porovnateľný s mliekom alebo vajíčkom. BCAA sú nevyhnutne v športových potravinách, pretože umožňujú zachovanie svalového tkaniva pri intenzívnom tréningu.

V porovnaní s inými rastlinných a mliečnymi bielkovinami, je Conquest V6® porovnateľným zdrojom kyseliny glutámovej. Namáhavý tréning môže byť spojený s imunosupresiou a tým zvyšuje riziko infekcií. Glutamín je dôležitá aminokyselina ktorá podieľa na pozitívnom fungovaní imunitného systému.

Conquest V6® obsahuje veľmi vysokú hodnotu arginínu v porovnaní s inými proteínmi. Bohaty obsah arginínu zabezpečuje dodávku NO do tela (lepšia vazodilatácia). Arginín tiež prispieva k hojeniu rán a rozšírenie imunitnej schopnosti. Zachovanie rovnováhy dusíka je nevyhnutne pre udržanie svalového metabolizmu a pomoc pri regulácii hmotnosti, pretože umožňuje zvýšenie svalovej hmoty, pri súčasnom znížení telesného tuku. Najmä športovci získajú vo svoj prospech pevnosť a silu formou vysokej a štíhlej postavy (svaly) s nízkym obsahom tuku v pomere s hmotnosťou.

Proteíny obsiahnuté vo Conquest V6® majú biologickú hodnotu 79% a čistý proteín so schopnosťou využitia 71% (pre porovnanie, BV celkových mliečnych bielkovín je 80%!).

Produkt s nízkym obsahom tuku a cukru, bez laktózy a alergénov:

Bielkovina zo žltého hrachu ma výhodu že neobsahuje tuk alebo cholesterol v porovnaní s niekoľkými zvieracími proteínmi. Výrobok je tiež bez obsah cukru a najmä s absenciou laktózy. Tento produkt je jednotka na dobytie energie pre športovcov, ktorí trpia neznášanlivosťou laktózy.

Conquest V6® má obzvlášť hypoalergénny potenciál, pretože neobsahuje známe alergény. Výrobok je bez lepku, živočíšnych bielkovín, mliečnych derivátov, orechov, sóje a pšeničných proteínov.

Conquest V6® sa dokonale hodí k väčšine diét. Produktov je vhodný pre: celiakov, vegetariánov, vegánov a je zároveň schválený ako Kosher a Halal.

Všetky vyššie uvedené parametre potvrdzujú, že Conquest V6® je ideálny všestranný proteín pre športovcov k dispozícii za dostupnú cenu.

Conquest V6® obsahuje nový vysoko koncentrovaný rastlinný bielkovinový izolát, bielkovinový prášok s 90 % čistotou. Vďaka výrobnému postupu s jedinečnou extrakciou a čistením, sa dosahuje vysoká rozpustnosť, ľahká stráviteľnosť a absorbovateľnosť. Conquest – V6® sa vyznačuje vynikajúcim amínokyselinovým profilom a dodáva svalom koncetrovný obsah BCAA kyselín.
Conquest V6® má optimálne biologické parametre porovnateľné s vaječným albumínom a mliečnou bielkovinou a dosahuje najvyššiu koncentráciu arginínu nájdenú v bielkovinových zmesiach.
Conquest V6® neobsahuje tuk, ani cukry, žiadnu laktózu, je bez väčšiny najznámejších alergénov ako glutén, živočíšne bielkoviny a sója.
Conquest V6® dokonale vyhovuje väčšine diét ako je vegetariánska, Kosher alebo Halal.

Dávkovanie

1 – 2 krát denne. Na jednu porciu zmiešať 1 odmerku s 200 ml odtučneného mlieka alebo vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

1 porcia (30 g)100 g
Energia 107,7 kcal/456 kJ 359 kcal/1520 kJ
Sacharidy 6,27 g 20,9 g
- z toho cukry 0 g 0 g
Bielkoviny 18,48 g 61,6 g
Tuky 0,51 g 1,7 g
- z toho nenasýtené 0,51 g 1,7g

Zloženie

izolát hrachovej bielkoviny; maltodextrín, kakaový prášok, príchuť: vanilka; sladidlo: sukralóza


HEMOTEX (rýchlo absorbovateľná zmes amínokyselín):30 g

100 g30 g100 g
Alanín 0,90g 3,01 g Lyzín 1,51 g 5,04 g
Arginín 1,83 g 6,09 g Metionín 0,23 g 0,77 g
Kyselina asparágová 2,41 g 8,05 g Fenylalanín 1,15 g 3,85 g
Cysteín 0,21 g 0,70 g Prolín 0,94 g 3,15 g
Kyselina glutámová 3,53 g 11,76 g Serín 1,11 g 3,71 g
Glycín 0,86 g 2,87 g Treonín 0,82 g 2,73 g
Histidín 0,52 g 1,75 g Tryptofan 0,21 g 0,70 g
Izoleucín 0,94 g 3,15 g Tyrozín 0,80 g 2,66 g
Leucín 1,76 g 5,88 g Valín 1,05 g 3,50 g

Upozornenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, osoby s chorobami obličiek a pre deti do 12 rokov. 

Dátum minimálnej trvanlivosti sa vzťahuje na produkt v originálnom obale a pri správnom skladovaní. Skladujte na suchom mieste, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Tento produkt sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Napísať hodnotenie

Nanox Conquest V6

Nanox Conquest V6

Conquest V6® – rozpustný prášok na prípravu nápoja

Výživový doplnok na báze proteínov, so sladidlom.

Conquest V6® obsahuje nový vysoko hodnotný izolát rastlinných proteínov získaných zo žltých hráškov zahustených na čistý 90% proteínový prášok. Vzhľadom na jedinečnú extrakciu a čistotu procesu je výrobok veľmi ľahko rozpustný, ľahko stráviteľný a dosahuje vysokú rýchlosť absorpcie.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.