Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

Nutrend 30% Protein Porridge

Proteínová kaša bohatá na vlákninu z bezlepkových surovín.

Viac detailov

Objednať

5,30 € s DPH

Kaša sa stáva jednou z najobľúbenejších možností rýchlo pripravených raňajok, ale aj vyhľadávanou formou desiaty v priebehu dňa. Vyrobená z bezlepkových ovsených vločiek, s obsahom 30 % bielkovín nielen zasýti, je tiež ľahko stráviteľná a dodá aj potrebné živiny. Obsahuje chia semienka a unikátnu zmes vitamínov a minerálov, medzi ktorými nájdete hlavne vitamín D, K a vápnik.

Výhody:

  1. Až 30 % bielkovín (mliečny proteínový izolát)
  2. Bez lepku
  3. S vápnikom a vitamínmi D a K

Dávkovanie

Obsah sáčku vysypte do vhodnej nádoby, zalejte 100 ml horúcej (nie vriacej) vody a rozmiešajte. Môže sa použiť aj studená voda. Po otvorení sáčku je výrobok určený k okamžitej spotrebe. Dávka 50 g je vhodná ako raňajky alebo desiata v dopoludňajších aj popoludňajších hodinách, vždy s odstupom minimálne 90 minút od ďalšej bežnej stravy. Môže sa užiť aj po fyzickej aktivite. Maximálne 2 dávky denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:50 g
Počet dávok v balení: (5 x 50 g) 5
Hodnoty: v 50 g v 100 g
Energetická hodnota 181 kcal/764 kJ 359 kcal/1 528 kJ
Tuky 2 g 3,9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g 0,7 g
Sacharidy 23,5 g 46,9 g
z toho cukry 6,9 g 13,7 g
Vláknina 4,8 g 9,6 g
Bielkoviny 15 g 30 g
Soľ 0,2 g 0,35 g
Vápnik 360 mg 720 mg
Vitamín K2 11,3 µg 22,6 µg
Vitamín D 3 µg 6 µg

Zloženie

Chocolate: bezlepkové ovsené vločky, izolát mliečnych bielkovín, kokosový cukor, pohánková kaša, chia semienka (salvia hispanica) 5 %, inulín, ryžová múka, fruktóza, horké čokoládové kúsky 2,5 % (kakaová hmota, cukor, rastlinný tuk (palmový, bambucký, illipe, sal, kokum, mango), kakao, emulgátor sójový lecitín), kakao, akáciová guma, aróma, chlorid sodný, protihrudkujúce prísady (fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý), menachinon - 7 (vitamín K2), cholekalciferol (vitamín D).

Natural: bezlepkové ovsené vločky, izolát mliečnych bielkovín, kokosový cukor, ryžová múka, pohánková kaša, chia semienka (salvia hispanica) 5 %, inulín, fruktóza, akáciová guma, aróma, chlorid sodný, protihrudkujúce prísady (fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý), menachinon - 7 (vitamín K2), cholekalciferol (vitamín D).

Raspberry: bezlepkové ovsené vločky, izolát mliečnych bielkovín, kokosový cukor, pohánková kaša, chia semienka (salvia hispanica) 5 %, inulín, ryžová múka, fruktóza, lyofilizované maliny 2,5 %, akáciová guma, aróma, regulátor kyslosti kyselina citrónová, chlorid sodný, protihrudkujúce prísady (fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý), menachinon - 7 (vitamín K2), cholekalciferol (vitamín D).

Informácie pre alergikov

Príchuť Natural a Raspberry: Môže obsahovať stopy sóje.

Upozornenie

Proteínová kaša obohatená o vitamíny. Nie je určená pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Napísať hodnotenie

Nutrend 30% Protein Porridge

Nutrend 30% Protein Porridge

Proteínová kaša bohatá na vlákninu z bezlepkových surovín.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.