Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

BioTech USA ISO Whey Zero Black Zväčšiť

BioTech USA ISO Whey Zero Black

Ochutený nápoj v prášku na báze srvátkového izolátu s 90% obsahom bielkovín, s kreatínom, aminokyselinami, chelátom zinku a vitamínom B3.

Viac detailov

Objednať

27,90 € s DPH

 • má 90% obsah proteínov
 • jeho základom je Native Whey Isolate
 • Obsahuje 3 000 mg kreatínu na jednu porciu
 • Obsahuje pridaný L-glutamín, AAKG a L-tryptofán
 • Obsahuje bisglycinát zinočnatý pre optimálnu hladinu testosterónu
 • Pridali sme niacín, prekurzor NAD
 • Bez cukru *, bez laktózy ** a bezlepkový ***
 • Bez palmového oleja
 • Bez konzervantov
 • Rýchla a ľahká absorpcia

* Toto tvrdenie sa týka výrobku pripraveného na konzumáciu zriedeného vodou. Bez cukru: <0,5 g/100 ml v nápoji pripravenom na konzumáciu.

** Toto tvrdenie sa týka výrobku pripraveného na konzumáciu zriedeného vodou. Bez laktózy: <0,1 g laktóz/100 ml v nápoji pripravenom na konzumáciu.

*** Bezlepkový podľa predpisov Európskej únie.

Anabolický komplex 

Jeden z najpopulárnejších izolátov na trhu je čierny! Iso Whey Zero Black bol vyvinutý pre tých, ktorí nepoznajú kompromisy, pretože obsahuje extra aktívne zložky špeciálne prispôsobené extrémnym potrebám

Čo dodáva tomuto produktu komplexnosť?  

Ihneď si treba všimnúť, že tento produkt má najvyšší obsah bielkovín 90%! Budovanie svalov je založené na optimálnom príjme bielkovín, pretože bielkoviny prispievajú k rastu svalovej hmoty. Tento proces sa nazýva anabolizmus. Okrem toho každá porcia obsahuje aj 3 g kreatínu, čo prispieva k zlepšeniu fyzickej výkonnosti počas pravidelných krátkych tréningov s vysokou intenzitou

Správna hladina testosterónu je tiež rozhodujúca pre výkonnosť, takže medzi zložkami výrobku nájdeme aj bisglycinát zinočnatý, ktorého obsah zinku prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Produkt tiež obsahuje niacín, bežne nazývaný vitamín B3. Aminokyselina L-tryptofán a zdrojové zlúčeniny niacínu (nikotínamid, kyselina nikotínová) sú prekurzory alebo metabolity koenzýmu NAD (nikotínamid adenín dinukleotid), ktorý ako koenzým prenášajúci elektróny je dôležitou súčasťou energetického metabolizmu. Niacín tiež prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Nemusíš robiť kompromisy ani v otázke čistoty! Rovnako ako všetky proteínové prášky BioTechUSA, aj čierna verzia Iso Whey Zero je bez lepku, cukru a laktózy

Tvoj výkon začína pri základných surovinách!

NATIVE WHEY - VÝROBNÝ PROCES

Native Whey Isolate je vyrábaný z čerstvého mlieka, po pasterizácii, mikro- a ultrafiltrácia je výlučne vykonávaná pri nízkej teplote. Po tom je surovina pulverizovaná v špeciálnych sušiacich komorách. Vďaka tejto unikátnej procedúre je štruktúra proteínu zachovaná v plnšej forme, a ostáva bohatý

na imunoglobín a laktoferín, ktoré prispievajú k obrannému mechanizmu tela. Produkt neobsahuje chemikálie a iné kontaminujúce látky. 

Komu odporúčame produkt Iso Whey Zero Black?

 • tým, ktorí hľadajú potréningový komplexný proteínový nápoj bez cukru
 • tým, ktorí hľadajú popri vysokom obsahu bielkovín v produkte na báze srvátkových bielkovín aj ďalšie aktívne zložky, ale nechcú sa vzdať chuti ani kvality
 • hlavne mužom 

Čo obsahuje 1 dávka Iso Whey Zero Black?

V 1 porcii (30 g):

 • 122 kcal
 • 27 g proteínu
  • z toho 4,1 g BCAA
 • 3413 mg mikronizovaného kreatín monohydrátu
  • z toho 3000 mg kreatínu
 • 7 mg bisglycinátu zinočnatého
  • z toho 1,5 mg zinku
 • 4 mg niacínu (vitamín B3) 

Ako konzumovať Iso Whey Zero Black? 

Návod na prípravu: Rozmiešaj 1 porciu (30 g = 1 odmerka = 2 kopcovité lyžice) prášku v 300 ml vody v šejkri. V tréningových dňoch konzumuj 1 dávku ihneď po tréningu. V dňoch odpočinku 1 dávku popoludní

Príchuť: čokoláda, vanilka, jahoda

Balenie: 30 g vrecko (1 porcia), 500 g vrecko (16 porcií), 980 g dóza (30 porcií), 2270 g dóza (75 porcií)

Zloženie: 

Príchuť čokoláda: srvátkový proteínový izolát 72% [srvátkový proteínový izolát, emulgátor: lecitíny (sója)], mikronizovaný kreatín monohydrát 11,4%, nízkotučný kakaový prášok, L-glutamín, arómy, krémová zložka [čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk, odtučnené sušené mlieko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, sacharóza, mliečna bielkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné), protihrudkujúca látka fosforečnany vápenaté)], L-arginín alfa-ketoglutarát, emulgátor: lecitíny (sója), zahusťovadlá (karagénan, xantánová guma), soľ, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), L-tryptofán, sladidlo (sukralóza), diglycinát zinočnatý, nikotínamid, kyselina nikotínová. 

Príchuť jahoda: srvátkový proteínový izolát 75% [srvátkový proteínový izolát, emulgátor: lecitíny (sója)], mikronizovaný kreatín monohydrát 11,4%, L-glutamín, arómy, krémová zložka [čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk, odtučnené sušené mlieko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, sacharóza, mliečna bielkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné), protihrudkujúca látka (fosforečnany vápenaté)], kyselina (kyselina citrónová), L-arginín alfa-ketoglutarát, zahusťovadlá (karagénan, xantánová guma), emulgátor: lecitíny (sója), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), L-tryptofán, soľ, sladidlo (sukralóza), diglycinát zinočnatý, nikotínamid, kyselina nikotínová, farbivo (Allura červená AC)*.

Príchuť vanilka: srvátkový proteínový izolát 77% [srvátkový proteínový izolát, emulgátor: lecitíny (sója)], mikronizovaný kreatín monohydrát 11,4%, L-glutamín, arómy, krémová zložka [čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk, odtučnené sušené mlieko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, sacharóza, mliečna bielkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné), protihrudkujúca látka (fosforečnany vápenaté)], L-arginín alfa-ketoglutarát, emulgátor: lecitíny (sója), zahusťovadlá (karagénan, xantánová guma), soľ, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), L-tryptofán, sladidlo (sukralóza), diglycinát zinočnatý, nikotínamid, kyselina nikotínová, farbivo (tartrazín)*.

*Allura červená AC, tatrazín: Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Priemerná výživová hodnota

Veľkosť 1 dávky: 30 g / Počet dávok v balení: 30 g (1 dávka), 908 g dóza (30 dávok)

 

100 g

RP%* (100 g)

30 g

Energia

1728 kJ
408 kcal

20%

518 kJ
122 kcal

Tuky
- z toho nasýtené mastné kyseliny

3,0 g
1,5 g

4%
8%

0,9 g
0,5 g

Sacharidy
- z toho cukry

4,4 g
2,2 g

2%
2%

1,3 g
0,7 g

Bielkoviny

90 g

180%

27 g

Soľ

1,4 g

23%

0,42 g

*Referenčný príjem dospelého (8400 kJ/2000 kcal).

Vitamíny a minerály

 

100 g

RVH%** (100 g)

30 g

Niacín

13,3 mg

83%

4,0 mg

Zinok

4,9 mg

49%

1,5 mg

**Referenčná výživová hodnota.

Ďalšie aktívne látky

30 g

Mikronizovaný kreatín monohydrát
- z toho kreatín

3413 mg
3000 mg

L-glutamín

1050 mg

L-arginín-alfa-ketoglutarát

315 mg

Diglycinát zinočnatý

7 mg

NAD prekurzory a metabolity

L-tryptofán

75 mg

Nikotínamid, Kyselina nikotínová

**

Bez laktózy: <0,1 g laktózy/100 ml hotového nápoja. Bez cukru: <0,5 g cukru/100 ml hotového nápoja. Bezgluténový v súlade s nariadeniami EÚ.

Charakteristický profil aminokyselín v 1 dávke (30 g)

Esenciálne aminokyseliny

Podmienečne esenciálne aminokyseliny

Neesenciálne aminokyseliny

Histidín

Arginín

Alanín

Izoleucín*

Cysteín

Kyselina asparágová

Leucín*

Glutamín a Kyselina glutámová

Glycín

Lyzín

Tyrozín

Serín

Metionín

Prolín

 

Fenylalanín

 

 

Treonín

 

 

Tryptofán

 

 

Valín*

 

 

8943 mg

7195 mg

4187 mg

*Celkom BCAA: 4158 mg


Upozornenie: 
Neodporúča sa osobám mladším ako 18 rokov, tehotným a dojčiacim ženám a osobám, ktoré užívajú lieky!

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Napísať hodnotenie

BioTech USA ISO Whey Zero Black

BioTech USA ISO Whey Zero Black

Ochutený nápoj v prášku na báze srvátkového izolátu s 90% obsahom bielkovín, s kreatínom, aminokyselinami, chelátom zinku a vitamínom B3.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.