Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

BioTech USA Protein Pancake Zväčšiť

BioTech USA Protein Pancake

Palacinkový prášok s vysokým obsahom proteínov so sladidlami, bez pridaného cukru.

Viac detailov

Objednať

23,90 € s DPH

  • vysoký obsah bielkovín
  • nízky obsah tuku
  • bez pridaného cukru
  • rýchla a jednoduchá príprava
  • bez gluténu
  • bez palmového oleja 

Palacinky sú obľúbené jedlo pre väčšinu z nás, skoro každá krajina má svoj vlastný recept. Jedinou otázkou ostáva ako je možné zaradiť túto dobrotu do vášho zdravého stravovania. S Protein Pancake palacinkovým práškom môžete mať sladký život! Vysoký obsah bielkovín obsiahnutý v Protein Pancake palacinkách prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty počas tréningu, redukčnej diéty a počas každodenného života. Jedna porcia obsahuje iba 150 kalórií. Tiež sú odporúčané pre tých, ktorí trpia gluténovou intoleranciou (celiakia) pretože je bez gluténu, a bez pridaného cukru. Ich príprava je rýchla a jednoduchá, môžete si pripraviť malé, väčšie, tenké, hrubé, sladké alebo slané... Ste pripravení na skvelé palacinkové hody? 

Protein Pancake palacinky odporúčame

-  ako chutné, rýchle a na prípravu nenáročné moderné jedlo

 - ak sa nechcete vzdať skvelých chutí ani počas diéty

 - ak máte radi reformnú kuchyňu tak pre vás môže byť palacinkový prášok s vysokým obsahom bielkovín základom skvelých receptov 

Jedna dávka (40 g) obsahuje:

- 158 kcal
- 21 g proteínový

- 14 g sacharidy

- 1,8 g tuk

- 520 mg soľ 

Protein Pancake palacinky rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky. 

Návod na prípravu:  Zmiešajte 40 g prášku (3 kopcovité polievkové lyžice) s 50 ml vody a zmes nechajte minútu postáť. Toto množstvo postačuje na 2-3 menšie palacinky alebo na 1 veľkú palacinku. Opečte palacinku na malom množstve oleja v panvici na miernom ohni do zlato-hneda z obidvoch strán (minútu z každej strany).

Balenie: 1000 g (25 porcií)
Príchuť: vanilka, čokoláda

ZLOŽENIE:

Vanilka: ryžová múka, srvátkový proteínový koncentrát, hydrolyzovaná bielkovina, odtučnené sušené mlieko, sušené vajcia, kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko), sušené vaječné bielka, arómy, prášok do pečiva [kypriace látky (uhličitan sodný,  difosforečnany), kukuričný škrob], kypriaca látka (uhličitan sodný), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlo (sukralóza).

čokoláda: ryžová múka, srvátkový proteínový koncentrát [srvátkový proteínový koncentrát, emulgátor: lecitíny (sója)], hydrolyzovaná bielkovina, sušené vajcia, kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko), odtučnené sušené mlieko, nízkotučný kakaový prášok, sušené vaječné bielka, arómy, prášok do pečiva [kypriace látky (uhličitan sodný, difosforečnany), kukuričný škrob], kypriaca látka (uhličitan sodný), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlo (sukralóza). 

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Napísať hodnotenie

BioTech USA Protein Pancake

BioTech USA Protein Pancake

Palacinkový prášok s vysokým obsahom proteínov so sladidlami, bez pridaného cukru.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.