Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

Czech Virus Super Greens Pro Zväčšiť

Czech Virus Super Greens Pro

Originálny mix chlorelly,spiruliny,mladého jačmeňa a pšenice

Viac detailov

Objednať

26,50 € s DPH

Účinné látky:

  • Chlorella je jednobunková zelená sladkovodná riasa z biologického oddelenia Chlorophyta. Je považovaná za "super potravinu" vďaka jej vlastnostiam a nutričným hodnotám. Oproti ostatným rastlinám obsahuje veľké množstvo chlorofylu, ktorý je prínosný pre ľudské telo. Pri ich výrobe chlorella podstupuje proces dezintegrácie, ktorý je nutný, aby zdraviu prospešné látky boli stráviteľné človekom.
  • Spirulina je sladkovodná sinica, ktorá sa radí medzi zelené potraviny. Spirulina je radená medzi významné antioxidanty. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, k normálnej hladine cukru v krvi, ku kontrole hmotnosti a prirodzenej tvorbe svalovej hmoty. Celkovo podporuje vitalitu organizmu.
  • Mladý jačmeň je prírodný produkt, ktorý obohacuje stravu o rad vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofyl a iné antioxidanty. Listy mladého jačmeňa sa zbierajú, oplachujú a odšťavujú. Vzniknutá šťava je potom usušená pri nízkej teplote.
  • Mladá pšenica čiže prášok z pšeničnej trávy je bohatým zdrojom chlorofylu. Bielkovinové zloženie pšeničnej trávy obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Taktiež obsahuje veľa vitamínov, minerálov a ß-glukán, polysacharidovú molekulu, ktorá funguje ako antioxidant.
  • VitaBerry® je mix organických ovocných extraktov a práškov kombinujúci čučoriedky, brusnice, maliny, jahody a ďalšie ovocie. Táto zmes má vysoký obsah polyfenolov, antokyanínov, proantokyanidínov, kyselinu ellagovú, kyselinu chlorogenovú, resveratrol a kyselinu chinovú. VitaBerry® ponúka 6 000 jednotiek ORAC iba v jednom grame.
  • VitaVeggie® je bohatá na fenolické látky z rastlinných koncentrátov, rovnako ako plne intaktné rastlinné fytochemikálie z lyofilizovaných rastlinných práškov. VitaVeggie® kombinuje živiny a antioxidanty z brokolice, paradajok, špenátu, kaly, mrkvy, ružičkových klíčkov a cibule.
  • AstraGin® je prírodný produkt zlepšujúci absorpciu ostatných látok. Umožní väčšiemu množstvu živín prejsť z krvného obehu do buniek. AstraGin® zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť (potvrdené štúdiami).

Dávkovanie

Zmiešajte 11 g (1 dávku) s 300 ml vody a užívajte denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:11 g
Počet dávok v balení: (330 g) 30
Energetická hodnota 24 kcal/101 kJ
Tuky <0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Soľ 0 g
Sacharidy 1,6 g
z toho cukry <0,5 g
Bielkoviny 2,5 g
Vláknina 2,5 g
Super Green Mix 5 000 mg
z toho Chlorella 2 000 mg
z toho Spirulina 2 000 mg
z toho Mladý jačmeň 500 mg
z toho Mladá pšenica 500 mg
Hi Fiber Mix 3 500 mg
(jablčná vláknina, inulín, organické jablko (ovocná dužina), organická jahoda,  
organická višňa, organická ostružina, organická čučoriedka,  
organická malina, organická ryža, organická červená repa,  
organická mrkva, organický špenát, organická brokolica,  
organická paradajka, organický kel, organická kapusta,  
organická petržlenová vňať, organický ružičkový kel, organická zelená paprika,  
organická uhorka, organický zeler, organický cesnak,  
organický koreň zázvoru, organická zelená cibuľa, organický karfiol, organická špargľa)  
AstraGin 5 mg

Zloženie

Jablčná vláknina, chlorella vulgaris prášok, arthrospira platensis (spirulina, celá rastlina) prášok, aróma, inulín, hordeum vulgare (mladý jačmeň, klíčky) prášok, triticum aestivum (mladá pšenica, klíčky) prášok, organická HiFiber VitaBerry® zmes (organické jablko - ovocná dužina, organická jahoda, organická višňa, organická ostružina, organická čučoriedka, organická malina, organická ryža), organická HiFiber VitaVeggie® zmes (organické jablko - ovocná dužina, organická červená repa, organická mrkva, organický špenát, organická brokolica, organické paradajka, organický kel, organické kapusta, organická petržlenová vňať, organický ružičkový kel, organická zelená paprika, organická uhorka, organický zeler, organický cesnak, organický koreň zázvoru, organická zelená cibuľa, organický karfiol, organická špargľa, kyselina citrónová, AstraGin® (výťažok z rastliny panax notoginseng (koreň) v pomere 10:1), xantánová guma, sladidlo (steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia, prírodného pôvodu).

Napísať hodnotenie

Czech Virus Super Greens Pro

Czech Virus Super Greens Pro

Originálny mix chlorelly,spiruliny,mladého jačmeňa a pšenice

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.