Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

Nanox Isolox proteín (35%) Bar

ISOLOX ® – vysoko energetická proteínová tyčinka

Tyčinka Isolox ® je doplnok stravy špeciálne určený pre športovcov alebo iných fyzicky aktívnych ľudí, aby si udržiavali prijem energie s ohľadom na ich namáhavú fyzickú aktivitu.

Viac detailov

1,65 € s DPH

Isolox ® poskytuje zdroj s vysokou biologickou hodnotou kvalitných bielkovín 35% (kazeín a vaječný albumín) a vysokú koncentráciu zložitých a jednoduchých sacharidov, ktoré poskytujú presné nutričné členenie s cieľom pomôcť udržať diétny režim.

Rovnako ako u všetkých produktov Nanox, je našou prioritou aby Isolox® v sebe spájal vysokú účinnosť s jedinečnou chuťou.

Ďalšie fakty o tyčinke Isolox ®: dodáva telu palivo, ktoré potrebuje, aby mohlo naďalej intenzite fungovať. Väčšina energetických tyčiniek alebo dokonca nápojov, ponúka výbuch intenzívnej energie, ale tato energia ma iba veľmi krátky účinok. Ich hlavným mechanizmom je metabolická stimulácia pomocou vitamínu B-komplex a stimulácie centrálneho nervového systému prostredníctvom kofeínu (alebo v niektorých prípadoch viac exotických “zosilňovačov”), čo umožňuje telu spaľovať palivo rýchlejšie ako zvyčajne možné, ale ako náhle sa palivo zhorí, telu rýchlo “dôjde plyn”.

Chceli by sme zdôrazniť, že tyčinka Isolox ® ponúka obrovské množstvo paliva pre telo, ale nevyvoláva metabolickú stimuláciu na podporu spracovania tohto paliva a preto energia vydrží oveľa dlhšie.

Okrem toho, tyčinka Isolox ® je vynikajúca pre budovanie vašej svalovej hmoty.

Isolox ® je vysoko energetická tyčinka s 35% obsahom bielkovín a je vyrábaná s lahodnou chuťou karamelu.

Je ideálnym doplnkom k nápojom vo fáze cvičenia. Podľa výšky fyzickej záťaže sa vplyv ISOLOX® prejavuje počas ½ hodiny až 2 hodín. Odporúčaná denná dávka je 1-2 tyčinky, maximálne 5 tyčiniek.

Dávkovanie

Ako potravinový doplnok pre dospelých užívajte 15-20 minút pred športovým výkonom alebo fyzickou záťažou a počas športového výkonu alebo fyzickej záťaže a po ukončení športového výkonu alebo fyzickej záťaže.

Tabuľka nutričných hodnôt

Priemerné nutričné hodnoty a obsah účinnej látkyv 1 dávke (45 g)v 100 g
Energetická hodnota 180 kcal / 760 kJ 401 kcal / 1688 kJ
Bielkoviny 16 g 35 g
Sacharidy / Cukry / Vláknina 18 g / 10 g / 0,3 g 41 g / 23 g / 0,7 g
Tuky / Z toho nasýtené tuky 5,4 g / 2,8 g 12 g / 6,2 g
Sodík < 0,1 g < 0,1 g

Zloženie

mliečna bielkovina, mliečna čokoláda (cukor, kakaové maslo, prášok z mlieka, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, príchuť), glukózový sirup, hydrolyzovaný kolagén, fruktózový sirup, zahusťovadlo: glycerol, rastlinný tuk, glukóza, príchuť, prášok z kakaa s nízkym obsahom tuku, ryžové lupienky, sušený vaječný albumín.

Upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Pred začatím užívania prípravku sa vždy poraďte s lekárom.

Varovanie o alergénoch: Môže obsahovať stopy orechov a glutén.

Dátum minimálnej trvanlivosti sa vzťahuje na produkt v originálnom obale a pri správnom skladovaní. Skladujte na suchom mieste, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Tento produkt sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Napísať hodnotenie

Nanox Isolox proteín (35%) Bar

Nanox Isolox proteín (35%) Bar

ISOLOX ® – vysoko energetická proteínová tyčinka

Tyčinka Isolox ® je doplnok stravy špeciálne určený pre športovcov alebo iných fyzicky aktívnych ľudí, aby si udržiavali prijem energie s ohľadom na ich namáhavú fyzickú aktivitu.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.