Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

Nutrend Energy Bar Zväčšiť

Nutrend Energy Bar

Športová energetická tyčinka, s ktorou budete chcieť objavovať svet. Ovsené vločky A+++ kvality, výťažky z hrachového proteínu, podliate naozajstnou mliečnou čokoládou, alebo jogurtovou polevou. Teraz už stačí iba pribaliť do batohu a vyraziť v ústrety dobrodružstvám.

Viac detailov

1,40 € s DPH

  • Zdroj vlákniny
  • Cereálie
  • Vegetarián
  • PalatinoseTM
  • Zmes prírodných tokoferolov
  • Na doplnenie energie
  • S pravou čokoládou alebo s jogurtovou polevou
 
Použitie: Na doplnenie energie pred a v priebehu dlhodobej aktivity.
 
Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.
 
 
Ovsené vločky
 
Predstavujú perfektný zdroj energie a živín. Ovsené vločky obsahujú komplexné sacharidy, vďaka ktorým sa energia uvoľňuje postupne, a tak vám vydrží dlhšiu dobu. Oproti ostatným obilninám prirodzene obsahujú väčší podiel vitamínov, minerálnych látok a veľké množstvo vlákniny. Najdôležitejším typom vlákniny v ovsených vločkách sú beta-glukány, ktoré znižujú hladinu cholesterolu v krvi (pri príjme aspoň 3 g denne).
 
Tokoferoly
 
Tokoferol, bežnejšie označovaný ako vitamín E, je jedným z najdôležitejších antioxidantov, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Antioxidačná činnosť chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi. Vitamín E patrí do skupiny vitamínov, ktoré sú rozpustné v tukoch a prirodzeným zdrojom sú pšeničné klíčky, oriešky, sója, mlieko alebo rastlinné oleje.
 
Čokoláda
 
Kakao prirodzene obsahuje celý rad užitočných vitamínov a minerálnych látok ako napríklad vitamín E, horčík, vápnik alebo železo. Jeho súčasťou sú aj prírodné flavonoidy, ktoré sú známe pre svoje blahodárne účinky na organizmus. Samozrejme platí, že horká čokoláda je svojim zložením všeobecne lepšia. Je tiež známe, že po sladkom jedle sa u mnohých ľudí vylučuje „hormón šťastia“ serotonín.
 
Hrachový proteín
 
Jedná sa o rastlinnú bielkovinu extrahovanú zo zrelých semien hrachu. Ukázalo sa, že hrachový proteín prirodzene obsahuje veľké množstvo esenciálnych aminokyselín, a to aj tých s rozvetveným reťazcom (BCAA). Tento rastlinný proteín hľadajú hlavne vegetariáni a vegáni, pre ktorých býva často ťažké dodržať dostatočný príjem bielkovín v ich jedálničku.
 
PalatinoseTM
 
Pochádza z prírodnej cukrovej repy. Tento inteligentný sacharid, inak nazývaný aj ako izomaltulóza, má v porovnaní so sacharózou stabilnejšiu molekulárnu väzbu, čo zaisťuje vyvážené, trvalé zásobovanie energie, a tak vydržíte byť aktívny po dlhšiu dobu. PalatinoseTM si vďaka svojmu nízko glykemickému profilu našla obľubu nielen medzi športovcami.

Zloženie

Príchuť čokoládové brownies: glukózo-fruktózový sirup, ovsená zmes 13,5 % (ovsené vločky, otruby a extrudát), mliečna čokoláda 13 % (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mlieko, emulgátory sójový lecitín a E 476, vanilkový extrakt), glukózový sirup, extrudát z hrachového proteínu, vlašské orechy, krém s lieskovými orieškami (cukor, palmový a bambucký olej, sušená srvátkalieskové orechy, kakao, emulgátor slnečnicový lecitín, aróma), rastlinný tuk (palmojadrový, palmový, bambucký), izomaltulóza - PalatinoseTM (je zdrojom fruktózy a glukózy), sójový extrudát s kakaom (sójový proteínový izolát, kakao), sójové vločky, zvlhčujúca látka glycerín, drtené kakaové boby, kakao, sušená melasa (melasa, maltodextrín), akáciová guma, aróma, emulgátor repkový lecitín, antioxidant zmes prírodných tokoferolov. Môže obsahovať stopy aj iných orechov, arašidov a sézamu.

Príchuť kokos: glukózo-fruktózový sirup, glukózový sirup, mliečna čokoláda 13 % (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mlieko, emulgátory sójový lecitín a E 476, vanilkový extrakt), ovsená zmes 11,5 % (ovsené vločky, otruby a extrudát), kokos 8,5 % (kokos, antioxidant oxid siričitý), extrudát z hrachového proteínu, krém s príchuťou vanilky (cukor, palmový a bambucký olej, sušená srvátka, sušené odstredené mlieko, emulgátor slnečnicový lecitín, aróma, farbivo E 160c), izomaltulóza - PalatinoseTM (je zdrojom fruktózy a glukózy), sójový extrudát (sójový proteínový izolát, tapiokový škrob, soľ), rastlinný tuk (palmojadrový, palmový, bambucký), sójové vločky, zvlhčujúca látka glycerín, sušená melasa (melasa, maltodextrin), akáciová guma, aróma, emulgátor repkový lecitín, antioxidant zmes prírodných tokoferolov. Môže obsahovať stopy aj iných orechov, arašidov a sezamu.

Príchuť lieskový orech: glukózo-fruktózový sirup, ovsená zmes 14 % (ovsené vločky, otruby a extrudát), mliečna čokoláda 13 % (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mlieko, emulgátory sójový lecitín a E 476, vanilkový extrakt), glukózový sirup, lieskové orechy 8,5 %, extrudát z hrachového proteínu, krém s lieskovými orieškami 5 % (cukor, palmový a bambucký olej, sušená srvátkalieskové orechy  3 %, kakao, emulgátor slnečnicový lecitín, aróma), izomaltulóza - PalatinoseTM (je zdrojom fruktózy a glukózy), sójový extrudát s kakaom (sójový proteínový izolát, kakao), rastlinný tuk (palmojadrový, palmový, bambucký), zvlhčujúca látka glycerín, sušená melasa (melasa, maltodextrín), akáciová guma, emulgátor repkový lecitín, aróma, antioxidant zmes prírodných tokoferolov. Môže obsahovať stopy aj iných orechov, arašidov a sezamu.

Príchuť višňa+pomaranč: glukózo-fruktózový sirup, ovsená zmes 14 % (ovsené vločky, otruby a extrudát), glukózový sirup, poleva jogurtová 13 % (cukor, rastlinný tuk (palmojadrový, palmový, bambucký), sušená srvátka a jogurt, emulgátor sójový lecitín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, soľ), extrudát z hrachového proteínu, krém s príchuťou vanilky (cukor, palmový a bambucký olej, sušená srvátka, sušené odstredené mlieko, emulgátor slnečnicový lecitín, aróma, farbivo E 160c), izomaltulóza - PalatinoseTM (je zdrojom fruktózy a glukózy), rastlinný tuk (palmojadrový, palmový, bambucký), sójový extrudát (sójový proteínový izolát, tapiokový škrob, soľ), presladené višne 4,3 % (višne 56 %, cukor, fruktózový sirup, antioxidant kyselina citrónová, ryžová múka, slnečnicový olej), presladená kľukva (kľukva, cukor, slnečnicový olej), sójové vločky, zvlhčujúca látka glycerín, sušená melasa (melasa, maltodextrín), akáciová guma, emulgátor repkový lecitín, aróma, regulátor kyslosti kyselina citrónová, antioxidant zmes prírodných tokoferolov. Môže obsahovať stopy orechov, arašidov a sezamu.

Napísať hodnotenie

Nutrend Energy Bar

Nutrend Energy Bar

Športová energetická tyčinka, s ktorou budete chcieť objavovať svet. Ovsené vločky A+++ kvality, výťažky z hrachového proteínu, podliate naozajstnou mliečnou čokoládou, alebo jogurtovou polevou. Teraz už stačí iba pribaliť do batohu a vyraziť v ústrety dobrodružstvám.

ďalšie produkty v tejto kategórii (29)

ďalšie produkty v tejto kategórii (29)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.