Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

Nulab Zinok + C Zväčšiť

Nulab Zinok + C

Zinok zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

5,50 € s DPH

Zvýšená dávka zinku z organického zdroja v tomto prípravku prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zinok je tiež základný ko-faktor pre mastné kyseliny a metabolizmus uhľovodíkov, ktorý podporuje prirodzenú syntézu proteínov. Zinok zohráva dôležitú úlohu pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok pomáha zachovávať plodnosť mužov, chráni ich reprodukčný systém a pomáha udržiavať prirodzenú hladinu testosterónu. Takisto je veľmi vhodný pri udržiavaní krásnej a zdravej pokožky, vlasov a nechtov.

Dávkovanie

Užívajte jednu tabletu denne spolu s jedlom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty:  v 1 tablete  % RVH*
 Vitamín C (kyselina L-askorbová)  25 mg
 31,25%
 Zinok (glukónan zinočnatý)  5 mg  50,00%
* Referenčná výživová hodnota

Zloženie

Sladidlá: trstinový cukor, sorbitol, mannitol, Zvlhčovadlo: oxid kremičitý, Protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý, Rozvolňovadlo: sodná soľ kroskarmelózy, Zvýrazňovače chuti: ovocný punč a citrónový prášok.

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §13 ods. 4 písm. g) zákona č. 355/2007 Z.z. súhlasí s umiestnením tohto výživového doplnku na trh v Slovenskej republike. Číslo rozhodnutia: OHVBPKV/492/2014/Ht.
 

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov.

Napísať hodnotenie

Nulab Zinok + C

Nulab Zinok + C

Zinok zohráva úlohu v procese delenia buniek.

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

ďalšie produkty v tejto kategórii (30)

© 2015 JT Nutrition, s.r.o.